Padovanok... save

2015-11-30 / Maureen D.Eha

Šiuo metų laiku visuomet prisimenu, kad Dievas Tėvas parodė savo begalinę meilę mums atsiųsdamas savo Sūnų, Jėzų. Jis neatsiuntė kiekvienam žemės gyventojui po naują mašiną, naują namą ar daug pinigų. Žinoma, niekas iš šių dalykų nebūtų galėjęs mūsų išpirkti. Norėdamas ypatingai mus palaiminti, Dievas atsiuntė Tą, kuris atspindėjo Jį. Artėjant šventėms mes visi ieškome dovanų savo draugams, šeimos nariams, svarstome, kas juos tikrai pradžiugintų. Motyvas, žinoma, yra geras, - mes norime palaiminti juos, padovanodami jiems ką nors, kas išreikštų mūsų meilę. Bet šiomis dienomis, kai tiek daug visko reikia padaryti, kai esame per daug užsiėmę ir mažai skiriame laiko tiems, kuriuos mylime, ar nebūtų geriau, jei tą laiką, kurį praleistume bėgiodami po parduotuves ir pakuodami dovanas, paprasčiausiai skirtume tiems mums brangiems žmonėms: susitiktume ir pabendrautume su jais, parodytume, kad juos mylime?

Prieš daugelį metų, kai man naujai sužibo kai kurios dvasinės tiesos, mano draugė, reaguodama į mano mintis ir išsakytą norą studijuoti bažnyčios istoriją, parašė man laiškelį. Ji buvo labai įžvalgi ir tame laiškelyje parašė, jog man šiuo metu reikia ne daugiau sužinoti, bet daugiau būti. Ji turėjo mintį, jog man reikia ne daugiau informacijos, žinių apie Dievą, bet man reikia Jo. Man reikia tiesiog būti Jo akivaizdoje ir bendrauti su Juo.

Kartais aš pagalvoju, kad to paties reikia ir kalbant apie mus bei mus supančius žmones. Mums reikia mokytis tiesiog būti drauge, guosti ir ugdyti vienas kitą, mylėti ir drąsinti vienas kitą mylėti, daryti gerus darbus, kaip ir įsako Šventasis Raštas.

Jeigu mes nuspręstume per šias Kalėdas mylimiems žmonėms skirti papildomo laiko, ar tai nepradžiugintų jų taip pat, kaip padovanota materiali dovana? Galbūt mūsų pabendravimas į kito žmogaus gyvenimą atneštų amžinų pokyčių...

Tau pačiam gali atrodyti, kad žmonėms, kuriuos tu pažįsti, tai nebūtų didžiausias palaiminimas, tačiau, žinok, jog  nėra šioje planetoje asmens, kuriam nereikėtų meilės... Mums visiems reikia, kad kas nors primintų, jog mes esame ypatingi, kad mes esame svarbūs Dievui ir vienas kitam. Dievas gali panaudoti kiekvieną iš mūsų, kad aiškiai ir garsiai perduotume šią žinią šalia mūsų gyvenantiems žmonėms, kuriems labiausiai reikia tai išgirsti, jei tik mes sutiksime atsispirti šiam prieššventiniam skubėjimui ir skirsime laiko tiesiog pabūti.

Tad per šias Kalėdas neieškok dovanos Jam, bet pats būk dovana. Tuomet ir tu pats, ir žmonės, prie kurių gyvenimų tu prisilieti, daugiau niekuomet nebus tokie patys...

Iš žrn. „SpiritLedWoman" ,vertė Žaneta Lazauskaitė

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found