Tėčio diena

2015-06-01 / Vaida Gailiūnienė

Mamyčių dieną švenčia visi, vaikai daželiuose, mokyklose daro dovanėles, sveikina, koncertuoja, o tėvelių diena dar nėra tokia populiari. Tad tėčio dienos proga nusprendėme papramogauti gamtoje su nakvyne, tuo pačiu pradėti ir atidaryti vasaros sezoną.
Iškylauti išvažiavo keturios šeimos: mūsų šeima (Vasarei 5 metai), vyro sesers šeima (Eimutei 4 metai, Eidenei 2 metai), vyro krikšto tėvai ( labai mėgstame su jais keliauti:)), krikšto tėvų sūnus su žmona.
Iškylavome Molėtų rajone prie ežero. Nors oras dar buvo šaltokas, nakvojome palapinėse, iš namų vežėmės šiltas antklodes, miegmaišius. Įdomios veiklos taip pat netrūko, tėveliai su dukrytėm plaukė valtimis pasigrožėti apylinkėmis, po to bandė vaikščiodami miške fotografuoti. Vakarienei tradiciškai kepėme šašlykus, sėdėjome prie laužo.
Mergytėms mamytės pasiūlė nupinti tėveliams ir dėdei vainikus, po to darėme gamtines kompozicijas, kurias sekmadienį vaikai iš ryto įteikė tėveliams. Tėveliai buvo didžiai nustebinti vaikų kūryba. Po sveikinimo laukė tėvelių pusryčiai.
Iškyla buvo tikrai smagi, o svarbiausia, kad sugalvojome prasmingai švęsti Tėvo dieną.

 

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found