Mėlyna

2015-07-07 / Nida Matiukienė

Mergaitės vardas Laura, 5 m.

Gimtadienio aprašymas:

Mėlynoji šventė gimė labai spontaniškai – vaikščiodama prekybos centre pamačiau nukainuotus ir gana kokybiškus rinkinius šukuosenoms – veidrodėlis, šukos, segtukai, gumelės – viskas ryškiai mėlynos spalvos. Nupirkau visas dėžutes kiek tik buvo. Grįžusi namo pasitariau su dukra, į sąrašą įtraukėme tiek draugių, kiek dėžučių turėjome, ir pakvietėme, perspėjusios, jog reikia apsirengti mėlynai. Iš pradžių galvojome, jog leisime žaisti grožio saloną, tačiau toje idėjoje pritrūko gyvybės, tad įpyniau dar ir pamokėlę „Esi nuostabus ir ypatingas“. Skaitėme pasaką ir žaidimu mokėmės gerbti save ir savo pastangas.
Žaidėme šokiruojantį žaidimą „Kas kaltas?“. Žaidimo vedėjas provokuoja vaikus pasakyti, kad kas nors yra kaltas, kai kas nepavyksta, pvz., metant kauliuką iškrenta ne šeši, o vienas, metant pupeles, jos neįkrenta į puodą, o šalia arba pataiko į sienelę. Vaikai dažnai nusivilia, o žaidimo esmė yra parodyti, kad gyvenime būna situacijų, kai NIEKAS nėra kaltas. Juk žaidėjai visuomet stengiasi ir daro tai, ką gali geriausiai.

Žaidimai, užduotys:

1. Žaidėme grožio saloną (mergaitės darė šukuosenas viena kitai, lakavo nagus).

2. Skaitėme pasaką „...“, kad mergaitės žinotų, kad yra mylimos ir vertinamos.

2. Žaidimas: „Kas kaltas?“


Pakvietimai: žodžiu.

Gimtadienio dekoracijos: mėlyni dalykai.

Maistas: obuolių pyragas, sumuštiniai.

Dovanėlės svečiams: mėlynieji rinkiniai šukuosenoms.

Įspūdingiausias momentas: Viena keturmetė šventės dalyvė supyko ant pagrindinio žaidimo vedėjos. Kai žaidimo vedėja paklausė, kas kaltas, ji, galvodama, kad yra kaltinama, supyko ir metė likusias pupeles jai į veidą. Štai kaip kartais rizikinga mokyti švenčių metu :)

Komentarai

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found