Apie projektą

Noriu padėkoti savo šeimai: vyrui Evaldui ir vaikučiams, taip pat draugėms, šeimos draugams ir visiems prijaučiantiems mano beprotiškoms idėjoms dirbti atkuriant ir stiprinant Lietuvos šeimas. Toks palaikymas man yra labai svarbus, nes iki šiol savęs klausiu kodėl aš skiriu tiek laiko ir dėmesio visuomeninei ir savanoriškai veiklai. 

Išskirtinis AČIŪ:

Puslapio dizaineriui Mindaugui Misiūnui, programuotojui Sergejui Migūnui, daugelio rašinių autorei ir įkvėpėjai Sonatai Aleksandravičienei,  iniciatyvą rodžiusioms seimoms.lt grupės moterims, Mamų klubų mamoms, pasidalinusioms savo šeimos patiritimis, savanoriams, dalyvaujantimes radijo laidų kūrime, vedantiesiems ir pokalbininkams. 

Mano širdies troškimas yra skleisti krikščioniškąsias vertybes, kurias stengiamės puoselėti savo šeimoje, ir jomis dalintis su kitomis šeimomis, kartu išgyvenant jų džiaugsmus bei krizes.

Šeimoms.lt siekia

perteikti unikalią vienų šeimų gyvenimo patirtį bei gražiausias gyvenimo akimirkas kitoms šeimoms;

skatinti betarpišką bendravimą tarp tėvų ir vaikų;

turtinti požiūrį į vaikų auklėjimą; 

papildyti mamų ir tėčių idėjų banką unikaliomis  mintimis bei patarimais;

padėti sutuoktiniams krizės akimirką;

suteikti informaciją apie naujus komunikacijos būdus šeimoje;

mokyti  organizuoti bendrą šeimos gyvenimą kasdienybėje.

Prie šios iniciatyvos kviečiame jungtis organizacijas, dirbančias šeimos srityje, šeimų bendruomenes, verslo bei žiniasklaidos atstovus – visus, kuriems svarbi šeima ir pažangi visuomenė. Kviečiame prisijungti šeimas, sukaupusias brangią gyvenimo patirtį ir norinčias tuo praturtinti kitas šeimas, gyvenančias Lietuvoje bei užsienyje. 

Nuoširdžiai džiaugiamės, galėdami turtinti Lietuvos šeimas idėjomis bei patarimais, įkvėpti naujų jėgų atkuriant santykius su vaikais bei sutuoktiniais. Likite su mumis!

 Redaktorė Nida Matiukienė ir šeima:)

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found