GRUPĖ TĖVAMS

Šeima – tai atskira valstybė. Kiekvienos valstybės harmoningam funkcionavimui būtini ir valdymo organai, ir konstitucija, ir įstatymai, ir tvarkos palaikymo organai.

„Šeima – tai bendrija, sudaryta iš šeimininko, šeimininkės ir dviejų tarnų, kurie jie patys ir yra“, – juokauja psichologas A. Birsas. Todėl didelį dėmesį savo susitikimuose skiriame vaidmenų derinimui. Kalbame apie vaikų ugdymą, tarpasmeninius santykius, konfliktus ir bendravimą tarp sutuoktinių, kurie šeimose sukelia tiek keblumų.


Terapinėje grupėje įgytos žinios padės būti geresniais tėvais, labiau suprasti vaikus ir laikmečio iššūkius, su kuriais jie susiduria.

Kai artėjame prie savo savasties, neišvengiamai visa šeimas yra paliečiama, tačiau tai gali suvienyti jūsų porą, padėti pamatyti šeimos viziją ir apvainikuoti savo poros  nesutarimus bendru vaikų ugdymo planu. Ypač svarbu įsisąmoninti, jog kasdien patiriame nuolatinį stresą, o tai kenkia šeimai. Gal būt investuojant laiką į savo šeimos, kaip atskiros valstybės, valdymą, pamatysite ją iš šalies ir priimsite geresnius sprendimus nei iki šiol.

Šių metų tėvų-ugdytojų grupė formuojama, tad maloniai kviečiame registruotis nuo spalio mėn. į terapinės grupės sesijas.

Sesijose bus nagrinėjamos temos, kurias pasirinks patys tėvai. Vienos šeimos nariai negali dalyvauti kartu vienoje grupėje.

Dažnai aktualios temos yra apie skirtingus temperamentus, įpročius šeimoje – kaip juos derinti? Aptariamos tipinės vaikų auklėjimo klaidos lietuvių šeimose. Temos, kurios aktualios tėvams, gali būti: 

  • Ką turiu žinoti apie auklėjimo stilių?
  • Komunikacija šeimoje: mąstymo klaidos ir bendravimo įgūdžiai.
  • Kaip išsaugoti tėvų autoritetą, kai vaikas nenori klausyti?
  •  Ar vaikų ugdyme svarbus IQ, EQ ar dar kažkas kitas?
  • Kur dingsta santuokinė meilė?
  • Stresas – kasdieninis palydovas
  • Intymumas sutuoktinių santykiuose.
  • Lytiškumo ugdymas

Ir kitos Jums rūpimos temos.

Registracija čia: https://forms.gle/XeSCze2TVBePGzB4A

 Tel pasiteirauti: +370 685 25563, Nida Matiukienė

.

Į viršų Į viršų
error: Wayfinder class not found